Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa

 

Newsletter
zapisz się na newsletter i zgarnij informacje o nowościach, rabatach i specjalnych cukierkach tylko dla subskrybentów.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Language
Nowości
Dinozaur
Dinozaur
25,00 zł 18,00 zł
Mały miś z miękkim brzuszkiem
Mały miś z miękkim brzuszkiem
14,00 zł 10,00 zł
gęś poduszka, przytulanka (brudny róż)
gęś poduszka, przytulanka (brudny róż)
39,00 zł 29,00 zł
szt.
gęś poduszka, przytulanka (rozety)
gęś poduszka, przytulanka (rozety)
39,00 zł 29,00 zł
szt.
Bawełniane legginsy- bordo (s)
Bawełniane legginsy- bordo (s)
99,00 zł 89,00 zł
szt.
Bawełniane legginsy- butelkowa zieleń (L)
Bawełniane legginsy- butelkowa zieleń (L)
99,00 zł 89,00 zł
szt.
Promocje
Maseczka bawełniana lama
Maseczka bawełniana lama
12,00 zł 8,00 zł
Bluza koty (rozmiar 122)
Bluza koty (rozmiar 122)
89,00 zł 59,00 zł
szt.
słoń  (2)
słoń (2)
39,00 zł 29,00 zł
szt.
Maseczka bawełniana wysyłka 24h szara w kwiaty
Maseczka bawełniana wysyłka 24h szara w kwiaty
14,00 zł 8,00 zł
szt.
Płaszcz dzianinowy szary Bigle mały
Płaszcz dzianinowy szary Bigle mały
145,00 zł 85,00 zł
szt.
Regulamin

1. Sklep internetowy działający na stronie www.kura-d.pl jest własnością firmy  Manufaktura Agata Stasik ul. Sądecka 50 34-700 Rabka Zdrój.

1.1. Administratorem danych osobowych  przetwarzanych w związku z realizacją postanowień niniejszego Regulaminu jest Usługodawca. Dane osobowe przetwarzane są w celach, w zakresie i w oparciu o zasady wskazane w Regulaminie Sklepu Internetowego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Każda osoba, której dane osobowe przetwarza Usługodawca ma prawo do wglądu w ich treść oraz prawo do ich aktualizacji i poprawiania

2. Wszystkie znajdujące się w sklepie przedmioty są wytwarzane ręcznie i w sposób niepowtarzalny na terenie Polski z użyciem najwyższej jakości materiałów.
 
3.Złożenie zamówienia odbywa się przy pomocy procedury sprzedaży na stronie sklepu, formularza kontaktowego lub w przypadku indywidualnych zamówień za pośrednictwem wiadomości e-mail wysłanej na adres manufakturaas@gmail.com
3.1. Po złożeniu Zamówienia Sprzedawca niezwłocznie potwierdza jego otrzymanie oraz jednocześnie przyjmuje Zamówienie do realizacji. Potwierdzenie otrzymania Zamówienia i jego przyjęcie do realizacji następuje poprzez przesłanie przez Sprzedawcę Klientowi stosownej wiadomości e-mail na podany w trakcie składania Zamówienia adres poczty elektronicznej Klienta, która zawiera co najmniej oświadczenia Sprzedawcy o otrzymaniu Zamówienia i o jego przyjęciu do realizacji oraz potwierdzenie zawarcia Umowy Sprzedaży. Z chwilą otrzymania przez Klienta powyższej wiadomości e-mail zostaje zawarta Umowa Sprzedaży między Klientem, a Sprzedawcą
3.2.  Cena Produktu uwidoczniona na stronie Sklepu Internetowego podana jest w złotych polskich i zawiera podatki. O łącznej cenie wraz z podatkami Produktu będącego przedmiotem Zamówienia, a także o kosztach dostawy (w tym opłatach za transport, dostarczenie i usługi pocztowe) oraz o innych kosztach, a gdy nie można ustalić wysokości tych opłat – o obowiązku ich uiszczenia, Klient jest informowany na stronach Sklepu Internetowego w trakcie składania Zamówienia, w tym także w chwili wyrażenia przez Klienta woli związania się Umową Sprzedaży.

3.3     Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby płatności z tytułu Umowy Sprzedaży:

3.3.1.    Płatność za pobraniem przy odbiorze przesyłki.

3.3.2.    Płatność gotówką przy odbiorze osobistym.

3.3.3. Płatność przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy
3.3.4. Płatność elektroniczna za pomocą systemu PayPal.

3.4. Odstąpienie od umowy następuje, jeżeli Kupujący nie opłaci zamówienia w terminie 7 dni. Sklep po 3 dniach od daty zawarcia umowy wysyła przypomnienie o nie dokonanej płatności.

4. Zdjęcia przedmiotów są poglądowe, zamawiany przedmiot może nieznacznie różnić się od tego przedstawionego na zdjęciu, np. ułożeniem wzoru na tkaninie, wielkością i kształtem namalowanej lub wyhaftowanej części, przy czym dokładamy wszelkich starań aby były możliwie podobne do zaprezentowanego na zdjęciu poglądowym.
5. Czas realizacji zamówienia wynosi 10 dni roboczych (poniedziałek-piątek z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy).
6. Zamówione przedmioty będą wysyłane za pośrednictwem Poczty Polskiej, jeśli nie wybrano inaczej, listem lub paczką polecony priorytetowym. Zryczałtowana opłata wynosi: 11 zł 
7. W przypadku braku dostępności  towaru Sprzedający zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić o tym Kupującego oraz zaproponować inne możliwie najbardziej zbliżone produkty.
8. W momencie potwierdzenia przez Sprzedającego zamówienia składanego przez Kupującego dochodzi do zawarcia umowy. Przedmiotem umowy jest towar wymieniony w zamówieniu.
9. Zwrot towaru, bez podawania przyczyny, możliwy jest do 14 dni od daty otrzymania. Towar należy odesłać listem poleconym na koszt Kupującego. Manufaktura zobowiązuje się do zwrotu wcześniej wpłaconej kwoty na konto, z którego wpłata została dokonana.
10. Reklamacje:

10.1.  Podstawa i zakres odpowiedzialności Sprzedawcy względem Klienta, jeżeli sprzedany Produkt ma wadę fizyczną, są określone powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności w Kodeksie Cywilnym.

10.2. Sprzedawca obowiązany jest dostarczyć Klientowi Produkt bez wad, jeżeli wady się pojawią Kupujący do 14 dni ma obowiązek poinformować o tym Sprzedawce. Reklamacja dotyczy jedynie towaru wadliwego w  momencie otrzymania przesyłki. Wady powstałe podczas użytkowania nie podlegają reklamacji. Manufaktura zobowiązuje się do naprawienia towaru lub w przypadku jeśli nie będzie to możliwe do wymiany na nowy lub inny w tej samej cenie. Wadliwy towar należy przesłać na adres Manufaktury przesyłką poleconą na koszt Sprzedawcy.
11. Manufaktura nie przyjmuje żadnych przesyłek przesłanych za pobraniem.

12.   DANE OSOBOWE W SKLEPIE INTERNETOWYM

12.1.      Administratorem danych osobowych Usługobiorców/Klientów zbieranych za pośrednictwem Sklepu Internetowego jest Sprzedawca.

12.2.      Dane osobowe Usługobiorców/Klientów zbierane przez administratora za pośrednictwem Sklepu Internetowego zbierane są - zgodnie z wolą Usługobiorcy/Klienta - w celu realizacji Umowy Sprzedaży lub umowy o świadczenie Usługi Elektronicznej, a także […]

12.3.         Możliwi odbiorcy danych osobowych Klientów Sklepu Internetowego:

12.3.1.    W przypadku Klienta, który korzysta w Sklepie Internetowym ze sposobu dostawy przesyłką pocztową lub przesyłką kurierską, Administrator udostępnia zebrane dane osobowe Klienta wybranemu przewoźnikowi lub pośrednikowi realizującemu przesyłki na zlecenie Administratora.

W przypadku Klienta, który korzysta w Sklepie Internetowym ze sposobu płatności elektronicznych lub kartą płatniczą Administrator udostępnia zebrane dane osobowe Klienta, wybranemu podmiotowi obsługującemu powyższe płatności w Sklepie Internetowym
12. Manufaktura produkuje ręcznie szyte zabawki i ubrania, tworzone jako rękodzieło, każdy z przedmiotów jest inny i jest owocem pracy rąk ludzkich dlatego nie jest on certyfikowany certyfikatem bezpieczeństwa gdyż produkcja nie jest taśmowa. Kura d. stawia na jakość i wyszukuje tkaniny najwyższej jakości dbając w ten sposób o bezpieczeństwo klientów.

13.   POSTANOWIENIA KOŃCOWE

13.1.      Umowy zawierane poprzez Sklep Internetowy zawierane są w języku polskim.

13.2.      Zmiana Regulaminu:

Usługodawca zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian Regulaminu z ważnych przyczyn to jest: zmiany przepisów prawa; zmiany sposobów płatności i dostaw - w zakresie, w jakim te zmiany wpływają na realizację postanowień niniejszego Regulaminu
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl